Sastanak radne radne grupe za izradu Strategije za mlade

načelnika za društvene djelatnosti. Vođa tima je Anis Demirović. Sastanku je prisustvovao i Općinski načelnik Fuad Šišić. U svom obraćanju, Općinski načelnik je naglasio da općinska administracije stoji na raspolaganju, kako bi ova Strategija dobila konačan oblik. Radni materijal treba da sadrži istraživanje o problemima i potrebama mladih na području općine Tešanj, analizu, definisane ciljane grupe unutar mladih, preporuke na osnovu provedenog istraživanja, strateške ciljeve, plan djelovanja po područjima: obrazovanje, kultura, sport, zdravstvo, zapošljavanje, socijalna politika, informisanje i sudjelovanje mladih u društvenom sektoru. Rok za izradu Strategije je 31. maj 2009. godine i bit će ponuđena Vijeću na usvajanje.