Realizovan projekat eko i dječiji park ŠUMER

Realizovan projekat eko i dječiji park ŠUMER Javni poziv udruženje EKO-MLADI je u saradnji sa mladima iz Novog Sela izradilo i apliciralo projekat Izgradnja eko i dječijeg parka ŠUMER. Nakon što je, među ostalima, i ovaj projekat odobren za finansiranje i potpisan ugovor o realizaciji i finansiranju krenulo se u realizaciju istog. Uz veliki uloženi trud članova udruženja, mladih ali i drugih mještana Novog Sela krajem avgusta je završena realizacija ovog projekta. Naravno, nastavak aktivnosti oko potpunog uređenja navedenog parka se planira i u narednim godinama, a udruženje EKO-MLADI će shodno svojim mogućnostima pružati maksimalnu podršku.
Dokaz da je izgradnja ovog parka bila neophodna jeste svakodnevno prisustvo velikog broja mališana koji korisno tu provode svoje vrijeme koristeći se izgrađenim parkom i postavljenim rekvizitima.
Općini Tešanj se zahvaljujemo za finansiranje ovog projekta, kao i svima onima koji su pomogli da se realizuje a korisnicima želimo da se ugodno osjećaju i da im dani provedeni ovdje budu nezaboravni dani djetinjstva.

EKO-MLADI