Program novčanih podsticaja za unapređenje primarne poljoprivredne proizvodnje

Služba za finansije, privredu i inspekcije Općine Tešanj izradila je prijedlog Programa novčanih podsticaja za unapređenje primarne poljoprivredne proizvodnje na području općine Tešanj u 2013. godini.


Prijedlog Programa se prije upućivanja Općinskom vijeću na usvajanje, stavlja na javnu raspravu koja traje do 28. februara 2013.godine do kada možete dostaviti Vaše primjedbe u pisanoj formi ili ih iznijeti na usmenoj javnoj raspravi koja će biti održana 27. (srijeda) februara 2013. godine u 11,00 sati u sali Općinskog vijeća Tešanj. Molimo da se pripremite za ovu raspravu i svojim učešćem date doprinos donošenju što kvalitetnijeg Program za 2013. godinu.


Prijedlog Programa je postavljen na oglasnoj ploči u zgradi Općine, općinskim uredima u Jelahu, Tešanjci i Kaloševiću, a možete pogledati i na: program_poticaji_.2013 prijedlog.pdf