Općinski načelnik čestitao Zemi i Tešanjskom dijamantu

Huskić, koji je uz iskrene čestitke Zemi i Tešanjskom dijamantu poželio nove, još veće uspjehe i dobre poslovne rezultate. U svojoj čestitki izrazio je ponos i radost što već godinama tešanjski proizvođači mineralnih voda potvrđuju svoj kvalitet i na najvišim međunarodnim ocjenama i smotrama, a ocjene sa takmičenja u Berkliju su, sigurno je, najviše što svaki proizvođač, pa i općina i država kojoj pripadaju, mogu poželjeti.

Eto, već godinama su tešanjske vode svojevrsni svjetski fenomen – po tome što osvajaju najviše svjetske nagrade za svoju kvalitetu.
Naravno, i općina Tešanj čini sve da osigura zdravo prirodno okruženje koje im može garantirati neprikosnoven kvalitet. Uostalom, i sama vizija općine to potvrđuje: TEŠANJ – SREDINA EKOLOŠKE SVIJESTI, ČISTOĆE I REDA.

Još jednom – čestitke NAJBOLJIMA U SVIJETU!