Monitoring projekta MDGF-a u Općini Tešanj

U utorak, 6. jula 2010. godine monitoring tim MDGF projekta je izvršio uvid u polugodišnju realizaciju projekta na prostoru općine Tešanj. Monitoring je realizovan nakon što je 05.07.2010. u općini Tešanj održana obuka za članove lokalnih monitoring  timova za općine Tešanj, Srebrenik i Bijeljina.  Monitoringu koji je realizovan u općini Tešanj prisustvovali su: Danijel Hopić, član monitoring tima ispred UNDP, Muhamed Džihić, član monitoring tima ispred Općine Tešanj, Adnan Lihić, član monitoring tima ispred NVO i Dino Kabiljagić, Amela Tutnjević Gačanović, Aiša Bijedić i Zorica Prokić predstavnici UNDP. Doc.dr. Ismar Alagić. Općinski koordinator MDGF projekta je prezentovao rezulatate projekta u proteklih šest mjeseci implementacije. Dr. Alagić zajedno sa članovima monitoring tima obišao je lokalitete Gradine i Eminagića kuće koji su predmet MDGF projekta na području općine Tešanj.