Javni poziv: Podrška razvoju start up ideje mladih 2024

Općina Tešanj objavljuje Javni poziv za odabir korisnika u projektu Podrška razvoju start up ideje mladih 2024.

Grant sredstva su usmjerena na poticaj i promociju poduzetništva i samozapošljavanja na području općine Tešanj.

Na javni poziv prijave mogu podnijeti punoljetne osobe do 35 godina starosti (navršenih 35 godina ili manje na dan potpisavanja ugovora) sa prebivalištem na području općine Tešanj, koje žele kroz početak vlastitog biznisa realizirati svoju poslovnu ideju na području općine Tešanj i koji do sada nisu bili korisnici sredstava poticaja za samozapošljavanje od strane Općine Tešanj.

Prezentacija javnog poziva i obuka kako napisati poslovni plan će biti održani u TECHLAB centru u Tešnju, na adresi Bukva 6, 74260 Tešanj – Vatrogasni dom II sprat – (termin će biti dodatno potvrđen).

Rok za prijavu je 22.07.2024. godine.

Detaljniji uslovi za prijavu se nalaze u smjernicama i drugim dokumentima koji su sadržani u ovoj objavi.

Dokumenti:

Javni poziv

Smjernice za podnosioce prijava

Prijavni obrazac

Budžet

Nacrt ugovora

Obrazac izvještaja (koristit će korisnici poslije zaključenja ugovora)

Izjava