Javni poziv: Uvid u Idejni projekat rekonstrukcije i asfaltiranja puta u MZ Novi Miljanovci

Na osnovu člana 72. Zakona o prostornom uređenju i građenju («Sl.novine Ze-do kantona», broj: 1/14) Služba za katastar, urbanizam i imovinsko-pravne poslove općine Tešanj objavljuje:

J AV N I P O Z I V

Strankama u postupku za uvid u Idejni projekat: ”Rekonstrukcija i asfaltiranje puta kroz Nove Miljanovce, K.O.D.Miljanovci, općina Tešanj”, općina Tešanj,

U Službi za katastar, urbanizam i imovinsko-pravne poslove općine Tešanj vodi se postupak izdavanja urbanističke saglasnosti za rekonstrukciju i asfaltiranje puta kroz Nove Miljanovce, općina Tešanj a preko parcela navedenih u identifikaciji parcela broj: 06-30-2212/18 od 13.04.2018.godine. Ovim putem obavještavaju se stranke u postupku da će u periodu od 23.04.2018. godine do 30.04.2018.godine, u Službi za katastar, urbanizam i imovinsko-pravne poslove, kancelarija broj 10, u vremenu od 14 do 16 h, biti omogućen uvid u Idejni projekat: ”Rekonstrukcija i asfaltiranje puta kroz Nove Miljanovce, K.O.D.Miljanovci, općina Tešanj”

• Objekat: Rekonstrukciju i asfaltiranje puta kroz Nove Miljanovce, općina Tešanj

• Investitor: Mjesna zajednica Novi Miljanovci

• Mjesto gradnje: Novi Miljanovci

U skladu sa članom 72. Zakona o prostornom uređenju i građenju («Sl.novine Ze-do kantona», broj: 1/14) , pozivaju se stranke u postupku da izvrše uvid u navedeni projekat.

PRILOG: Identifikacija parcela broj: 06-30-2212/18 od 13.04.2018.godine.

(Kontakt osoba: Nermina Bešlagić, telefon: 650-022, lokal 157)

POMOĆNIK OPĆINSKOG NAČELNIKA

Nadir Medarić, dipl. ing. geodezije