Održan radni sastanak sa predsjednicima boračkih udruženja

Općinski načelnik danas je održao radni sastanak sa Koordinacijom boračkih udruženja općine Tešanj na čelu sa hadži Muharemom Sjedićem.
Predsjednici boračkih udruženja su iskazali interes da daju doprinos stabilnim odnosima u izbornoj godini, kao i doprinos stabilnosti institucija što je u interesu njihovih članova i svih građana. Predsjednici su naglasili činjenicu da su članovi njihovih udruženja pripadnici različitih stranaka i da svačije pravo treba poštovati ali i poštovati obavezu da se gradi zajednički pristup dugoročnim ciljevima od interesa za Bosnu i Hercegovinu i općinu Tešanj.
Općinski načelnik je posebno zahvalio za ovakve aktivnosti boračkih organizacije i iskazao zahvalnost u ime Općine Tešanj jer na ovaj način boračka udruženja pokazuju visok nivo svijesti i odgovornosti za društvene odnose.