Uručene zahvalnice Općinskog načelnika

5. Zijad Djedović, Tešanjka, za organizaciju odlaska na Marš mira-put slobode, Srebrenica 11. juli 2010. godina;

6. Omladinski kulturni centar Tešanj, povodom organizacije većeg broja događaja u Tešnju sa ciljem sjećanja na žrtve genocida u Srebrenici;

7. Mina Ferizbegović, za izuzetne rezultate na međunarodnim takmičenjima;

8. Šefket Turalić, za poseban doprinos u dostizanju vizije: Tešanj, sredina ekološke svijesti, čistoće i reda;

9. Udruženje EKO-MLADI, za poseban doprinos u dostizanju vizije: Tešanj, sredina ekološke svijesti, čistoće i reda;

10. Osnovna škola Gazi Ferhat-beg Jablanica, Prva škola u skupljanju PET ambalaže;

11. Sead Muftić, za nove ideje.

Ovom prilikom želim zahvaliti svima koji pomažu da naša sredina izgleda ljepše i atraktivnije, kroz ideje, ali i lične doprinose jer mi ne bismo mogli sami. Zahvalnice su mali znak pažnje za ono što naši građani rade za zajednicu, kazao je Općinski načelnik Fuad Šišić.

Prigodnim govorima prisutnima su se obratiili i Izudin Ahmetlić, vlasnik firme HIFA OIL, Miralem Mulabdić, predsjednik Omladinskog kulturnog centra Tešanj, Suad Roša, direktor Alpina-bromy-ja i Senad Hasanbašić.

Nakon protokolarnog dijela, prisutni su se upisali u Knjigu žalosti u znak sjećanja na žrtve Srebrenice, 11. juli 1995. godina.

Napomena:
Općinski načelnik se izvinjava OŠ Rešad Kadić, Krndija, Tešanj zbog propusta pri dodjeli priznanja, jer je ova škola skupila najviše pet ambalaže u proteklom periodu.