Svečano otvorenje završenih projekata u MZ Raduša

Svečanim presjecanjem vrpce Općinski načelnik Fuad Šišić i predsjednik Građevinskog odbora Šemsudin Jašić otvorili su autobusko okretište i stajalište Dolac, put Sinanovići i sportski poligon u MZ Raduša.

Radi se o tri projekta koja su realizovana zajedničkim sredstvima Općine Tešanj, Vlade ZDK i građana ove mjesne zajednice. Prigodnim govorom prisutnim su se obratili predsjednik Savjeta MZ Raduša Smajl Jabandžić, predsjednik Građevinskog odbora Šemsudin Jašić, Općinski načelnik Fuad Šišić i zastupnik u državnom Parlamentu Šemsudin Mehmedović.

Svečanom otvorenju su prisustvovali Općinski načelnik sa saradnicima, zastupnik u državnom Parlamentu BiH Šemsudin Mehmedović, zastupnici u Skupštini ZDK, vijećnici u Općinskom vijeću, rukovodstvo MZ Raduša, te mnogobrojni gosti.