MUSALA – početak gradnje

Općinski načelnik Fuad Šišić danas je održao radni sastanak sa firmom FAREX, partnerom Općine Tešanj u projektu MUSALA, firmom FAMUS-GRADNJA, izvođačem radova na izgradnji kompleksa MUSALA, nadzornim organom ispred Općine Tešanj Ahmetom Čapljom i predsjednikom Općinske komisije za praćenje realizacije ugovora između Općine Tešanj i firme FAREX Miladom Mahmutović.
Ovom prilikom su dogovoreni detalji prije početka radova, kao i svečano polaganje kamena temeljca, a datum polaganja će se utvrditi do kraja sedmice.
Firme FAREX i FAMUS-GRADNJA iskazale su interes da se u pogledu izgradnje novog objekta Hotela proširi sadržaj i površina, tako da se osigura u suterenu veliki parking prostor za potrebe Hotela. Općinski načelnik je podržao ideju i iskazao spremnost da se radi na izradi novog idejnog rješenja.