Sastanak sa ministrom Zlatkom Jelićem o ključnim socijalnim projektima i podršci za Centar za socijalni rad

Načelnik Općine Tešanj, gospodin Suad Huskić, ugostio je danas Ministra za rad, socijalnu politiku i izbjeglice Zeničko-dobojskog kantona, gospodina Zlatka Jelića.
Na sastanku održanom u prostorijama Općine Tešanj, Načelnik Huskić i Ministar Jelić su razgovarali o nizu tema koje se tiču socijalne zaštite građana. Fokus razgovora bio je na unapređenju socijalnih usluga i podrške najranjivijim skupinama unutar općine.
Jedna od centralnih tema razgovora bila je inicijativa za izgradnju i opremanje novog objekta Centra za socijalni rad u Tešnju.  Ministar Jelić je izrazio svoju podršku ovom projektu te obećao aktivnu saradnju Ministarstva kako bi se osigurala uspješna realizacija.