Obavijest za javnost

Intenzivni radovi na ljetnom održavanju cesta na području općine Tešanj

Obavještavamo vas da su u tijeku intenzivni radovi na ljetnom održavanju cesta na području općine Tešanj. Aktivnosti se trenutno provode u mjesnim zajednicama: Tešanj, Bukva, Miljanovci-Lončari, Vukovo i Jelah. Radovi su nedavno završeni u područjima Džemilić Planje, Karadaglije, Jablanica i Trepče.

Izvođači radova su kompanije “Dobojputevi” d.d. Doboj Jug i “Geo-Put”doo Maglaj. Općina Tešanj zajedno sa izvođačima pružaju iznimne napore kako bi osigurali kvalitetno održavanje naših cesta i siguran promet za sve naše građane.

U cilju provedbe ovih radova, mogući su povremeni zastoji u odvijanju saobraćaja. Molimo vas za razumijevanje i strpljenje dok se radovi ne završe. Hvala vam na suradnji i podršci dok nastavljamo s poboljšanjem infrastrukture naše Općine.