Ugovori za II dio kapitalnih projekata

Nakon provedene procedure javne nabavke, danas su u Općini Tešanj potpisani ugovori za drugi dio kapitalnih projekata za 2018. godinu.

Ugovore su potpisali Općinski načelnik Suad Huskić i predstavnici firmi Doboj putevi d.o.o. Doboj Jug (za projekte: Asfaltiranje puta Ripna, Izrada presvlake asfalta NC Donja mahala, Uređenje raskrsnice i trotoara kod skretanja za Rosulje, Asfaltiranje puta NC Gornje Dobropolje, Asfaltiranje puta Ćostovići, Asfaltiranje puta Zovke-Parlozi,Asfaltiranje puta Kalabića kamen-Havin kamen, Sanacija i asfaltiranje platoa ispred Općinskog ureda na Tešanjci), AB trans d.o.o. Tešanj (Asfaltiranje puta Osoje) i KM gradnja d.o.o. Tešanj ( Izgradnja puta u Novom naselju Krndija).

Također, danas su potpisani i ugovori koji se finansiraju iz sredstava GSM licenci. Radi se o projektima Sanacija i rekonstrukcija ulice u Jelahu i Sanacija i rekonstrukcija ceste Trepče-Šljivice (firma AB trans d.o.o. Tešanj) i Sanacija i rekonstrukcija ceste Sejmen polje (firma Doboj putevi d.o.o. Doboj Jug).

Ukupna vrijednost potpisanih ugovora je 210.628,30 KM.