U Općini Tešanj obavljen redovni godišnji audit za sistem kvaliteta

Danas je u Općini Tešanj obavljen kontrolni audit Sistema upravljanja kvalitetom ISO 9001:2008 prema planu audit tima firme “Bureau Veritas”, a vodeći auditor bio je Dr. Halil Gutošić. Tokom ovog eksternog audita izvršen je uvid u funkcionisanje sistema kvaliteta u općinskoj administraicji, uvid u sistemsku dokumentaciju, ključne i rukovodne procese.
Završni sastanak obavljen je s cjelokupnim menadžmentom Općine na čelu sa Općinskim načelnikom, gdje je Dr. Gutošić istakao zadovoljstvo sa uočenim napretkom jer je sam bio sudionikom uvođenja sistema kvaliteta u Općini Tešanj prije sedam godina. Sa izloženim obesrvacijama Dr. Gutošića članovi rukovodstva su se složili, a kritičnih odstupanja nije bilo.