Svečana akademija i promocija Monografije Pousorski ljuti vitezovi

Povodom obilježavanja 30. godišnjice formiranja 207/377. Viteške brdske brigade POUSORSKA LJUTA Armije Republike Bosne i Hercegovine, Općinski načelnik općine Tešanj i Organizacioni odbor Vas pozivaju:

Na svečanu akademiju i promociju Monografije Pousorski ljuti vitezovi u subotu 18. marta 2023. godine

Program obilježavanja će započeti polaganjem cvijeća na centralno Spomen obilježje u Tešnju u 13,30 sati, a nastavit će se u 14,00 sati Svečanom akademijom u Centru za kulturu i obrazovanje Tešanj na kojoj će biti predstavljena Monografija 207/377. Viteške brdske brigade POUSORSKA LJUTA Armije Republike Bosne i Hercegovine uz prigodan kulturno-umjetnički program.

Pozivamo sve zainteresovane da svojim prisustvom uveličaju ovaj događaj.

Povodom godišnjice formiranja 207/377. Viteške brdske brigade POUSORSKA LJUTA Armije Republike Bosne i Hercegovine upućujemo iskrene čestitke svim pripadnicima ove jedinice.

 

OPĆINSKI NAČELNIK

mr.sc. Suad Huskić

ORGANIZACIONI ODBOR

 mr.sc. Ismet Avdić, predsjednik