Stranice www. tesanj.org ne održava Općina Tešanj

i registracija same domene. Tako nismo u mogućnosti sami mijenjati bilo šta ni u sadržajima ni u ažurnosti stranica. U jednom periodu kontinuirano i veoma aktivno slali smo priloge i nove sadržaje njihovom administratoru, ali je ta veza prekinuta.

Ne ulazeći u okolnosti koje su prouzročile ovakvo stanje, a u nemogućnosti da ga sami promijenimo, dužni smo informisati posjetioce naših stranica da su www.opcina-tesanj.ba jedine zvanične – službene stranice institucija Općine Tešanj i da o njima brine rješenjem Općinskog načelnika određen web-tim.

Dakle, još jednom želimo naglasiti da Općina Tešanj nije vlasnik domene www.tesanj.org i da ne vrši administriranje niti ažuriranje bilo kojih njenih sadržaja, a i ovim putem sugerišemo njihovom administratoru da se za ažuriranje sadržaja može poslužiti informacijama sa naših aktuelnih web stranica www.opcina-tesanj.ba.

Također podsjećamo naše posjetioce i građane da brojne druge sadržaje o Tešnju i iz Tešnja mogu pronaći i na našim preporučenim linkovima na adresi

I Vi možete slati priloge za naše internet stranice.
Sarađujte s nama!

Zahvaljujemo Vam na pažnji i razumijevanju,

Tim opcina-tesanj.ba