Saziv za 43. sjednicu Vijeća

Na osnovu člana 19. i 22. Statuta Općine Tešanj (“Službeni glasnik Općine Tešanj”, broj: 11/07), te člana 19. i 42. Poslovnika o radu Općinskog vijeća Tešanj (“Službeni glasnik Općine Tešanj”, broj: 7/08, 1/12 i 7/12)

S A Z I V A M
43. sjednicu Općinskog vijeća Tešanj koja će se održati dana 15.08.2016. godine (ponedjeljak) s  početkom  u  14:00 sati, u Sali Općinskog vijeća Tešanj.

Na osnovu člana 44. Poslovnika o radu Općinskog vijeća Tešanj (“Službeni glasnik Općine Tešanj”,  broj: 7/08, 1/12 i 7/12)  za 43. sjednicu  Općinskog vijeća predlažem:

A)  USVAJANJE  ZAPISNIKA SA 42. SJEDNICE  OPĆINSKOG VIJEĆA

D N E V N I  R E D
1.    Izvještaj o šestomjesečnom izvršenju Budžeta 2016. godine,
2.    Prijedlog Odluke o usvajanju Regulacionog plana jugozapad Tešanj,
3.    Prijedlog Odluke o izmjenama Odluke o građevinskom zemljištu,
4.    Prijedlog Odluke o zaštitnim zonama i zaštitnim mjerama za izvorište “Tešanjski kiseljak”,
5.    Prijedlog Odluke o prodaji zemljišta radi oblikovanja parcele na lokalitetu Novo naselje  Krndija,
6.    Prijedlog Odluke o prodaji zemljišta neposrednom pogodbom,
7.    Prijedlog Odluke o prodaji zemljišta kod zgrade kolektivnog stanovanja na Krndiji.

B) VIJEĆNIČKA  PITANJA  I  INICIJATIVE

Napomena:
1.   Termin emitovanja snimka sjednice Općinskog vijeća je 20.08.2016.godine u 20 sati  u programu TV  “Smart” Tešanj.
2.   Materijale za sjednicu Općinskog vijeća možete preuzeti ovdje

PREDSJEDAVAJUĆI VIJEĆA                                                                                                                      ________________________

Senad N. Subašić, dipl.oec.