Sastanak sa timom GAP-a

u uži izbor za sufinansiranje projekata iz oblasti uprave, tj. među 10 općina od kojih će njih četiri u tri naredne godine moći računati na podršku kroz GAP projekte.
Općinski načelnik Fuad Šišić sa saradnicima primio je GAP tim, a nakon toga u odvojenim razgovorima dati su svi potrebni podaci o Općini Tešanj radi konačnog izbora
općina u proceduri Projekta za upravne odgovornosti.
Općinski načelnik je istakao spremnost rukovodstva Općine Tešanj i općinske administracije za stvarnu reformu, uključujući promjene u organizaciji, alatima i vještinama koji su neophodni u novim okolnostima, te potpunu spremnost za vlastita ulaganja u ovim projektima, kako je to, uostalom, pokazano i u realizaciji svih dosadašnjih projekata. Općina je posebno spremna da svoja iskustva i najbolje prakse podijeli sa drugima.