Prijem predstavnika boraca kod Općinskog načelnika

rata 1992-1995.
Ovaj prijem organizirat će se u Kabinetu Općinskog načelnika s početkom u devet sati, a uz obraćanja učesnika ovog susreta bit će to i jedinstvena prilika za ugodno druženje i razgovor predstavnika populacija koje su u odbrani naše domovine od fašizma u oba rata dali najviše što su mogli sa Općinskim načelnikom koji je, također, u odbrani domovine dao puni vlastiti doprinos. Dakle, bit će to susret pun uzajamnog poštovanja i razumijevanja sudionika ključnih događaja za odbranu i opstanak naše domovine, u čemu je naša općina dala veliki doprinos i ugradila živote najboljih svojih sinova.

NEKA JE VELIKI RAHMET I SLAVA SVIM PALIM BORCIMA I ŠEHIDIMA U ODBRANI SLOBODE I DOSTOJANSTVA JEDINE NAM DOMOVINE – BOSNE I HERCEGOVINE.