POZIV (KONKURS) za izbor najljepše uređenog dvorišta i poslovnog okruženja (kruga) na prostoru općine Tešanj

Tešanj – sredina ekološke svijesti, čistoće i reda, Općinski načelnik objavljuje

POZIV (KONKURS)
za izbor najljepše uređenog dvorišta
i poslovnog okruženja (kruga) na prostoru općine Tešanj

I
Konkurs se provodi u dvije kategorije. Prvu kategoriju čine privatna dvorišta i okućnice, a drugu kategoriju čine okruženja javnih i privatnih preduzeća i okućnica.

II
Prijave na konkurs mogu se podnositi do kraja jula, poštom, ili direktno u Šalter salama, a treba da sadrže: ime i prezime vlasnika, tačnu i preciznu adresu i broj telefona. Prijave se mogu podnositi i elektronskom poštom na adresu ekovizija@opcina-tesanj.ba i treba da sadrže i fotografiju.
III
Nakon isteka konkursa članovi imenovane općinske Komisije će obići sve prijavljene i odabrati po tri najljepša dvorišta za obje kategorije.

IV
Proglašenje pobjednika i dodjela nagrada će biti javna, a za najbolje su obezbijeđene novčane nagrade. Ukupan nagradni fond je 2000 KM.

V
Više informacija o ovoj akciji građani mogu dobiti u Službi za opću upravu i društvene djelatnosti ili na telefon 650 022.

OPĆINSKI NAČELNIK
Adem Huskić, prof.