Povremena obustava saobraćaja u Tešnju

Općina Tešanj obavještava sve građane sa područja općine Tešanj da je dana 27.03.2024. godine (srijeda) u periodu od 09,00 do 17,00 sati na snazi povremena obustava saobraćaja motornim vozilima na regionalnoj cesti R-474 na dionici od Doma kulture do Općine Tešanj radi hitnog otklanjanja kvara na priključnom vrelovodu.

Povremenu obustavu saobraćaja jedne kolovozne trake obilježiti vertikalnom saobraćajnom signalizacijom, a odvijanje saobraćaja će biti regulisano putem saobraćajnih znakova ili ovlaštenih lica.

Policijska uprava Tešanj će dodatno pratititi stanje sigurnosti saobraćaja na tom dijelu općine, poduzimat će mjere sigurnog odvijanja saobraćaja i druge mjere iz svoje nadležnosti. Izvođač radova je firma AB TRANS d.o.o. Tešanj.