Posjeta: Zlatna kap i Belif

Općinski načelnik Suad Huskić sa saradnicima posjetio je danas i obišao Opću poljoprivrednu zadrugu Zlatna kap i firmu koja se bavi proizvodnjom hemijskih proizvoda – Belif.

Povod posjete Zlatnoj kapi  je puštanje u rad renoviranog objekta po EU standardima, a čije otvorenje će biti upriličeno u petak, 1. februara, dok je  firma Belif već nekoliko godina na listi 100 najuspješnijih u BiH, a prema rezultatima Poslovnih novina.

Ovom prilikom, Općinski načelnik je saznao i trenutne probleme sa kojima se privrednici susreću, a razgovaralo se i o mogućnostima za poboljšanja.

Na ovaj način želimo pokazati našu otvorenost prema privrednicima, te vidjeti šta je to što eventualno općinska administracija može uraditi kako bi im olakšala posao, kazao je Općinski načelnmik Suad Huskić.