Posjeta člana Predsjedništva BiH Sulejmana Tihića

Prijem Sulejmana Tihića u Kabinetu općinskog načelnika se sastao s Općinskim načelnikom Ademom Huskićem u njegovom Kabinetu i tom prilikom upoznat je sa aktuelnom situacijom, gradnjom infrastrukture, učešćem mještana u finansiranju kapitalnih projekata, a posebno sa stepenom realizacije tri najveća projekta na području općine Tešanj: gradnjom sportske dvorane, regionalnog puta Šije – Medakovo i vodovoda Pousorje.
Nakon susreta sa Općinskim načelnikom u naselju Roše član Predsjedništva Bosne i Hercegovine Sulejman Tihić otvorio je novoizgrađenu dionicu puta dugu 1.800 metara čije je asfaltiranje koštalo oko 195.000 KM. Otvaranje puta u Rošama i posjeta gospodina Tihića ujedno je i posljednji događaj u programu obilježavanja 9. septembra, općinskog praznika.