Pomoć u stambenom zbrinjavanju branilaca i članovima njihovih porodica

Dana 28.07.2022. godine Ministarstvo za boračka pitanja ZDK je putem općinske Službe za boračko invalidsku zaštitu i opću upravu objavilo Oglas o mogućnosti podnošenja zahtjeva za dodjelu novčanih sredstava za pomoć u stambenom zbrinjavanju branilaca i članovima njihovih porodica. Prijave na Oglas su u periodu  od 28.07.2022. godine (četvrtak) do 15.08.2022. godine (ponedjeljak) kada je i posljednji dan za prijem zahtjeva, odnosno zvanično zaključivanje Oglasa.

Oglas je postavljen na internet stranici općine Tešanj, oglasnoj ploči općine Tešanj te oglasnim pločama Boračkih udruženja.

Sve informacije vezane za Oglas  mogu se dobiti u Službi za boračko-invalidsku zaštitu i opću upravu Općine Tešanj, kancelarija br: 3, šalter sala Općine ili na telefon broj: 032/650-022 – lokal 113.

Oglas možete pogledati na linku.