Počela sa radom nova stranica općine Tešanj

i savremen način obavite sve poslove koje će za vas servisirati općinska administracija.
Naravno, veoma ćemo cijeniti i svaku vašu primjedbu, sugestiju, mišljenje ili prijedlog koji nam mogu pomoći u ostvarenju Misije Općine Tešanj i Kodeksa dobre lokalne uprave.
Ove stranice dio su na Općinskom vijeću nedavno usvojene Strategije Općine Tešanj za komuniciranje s javnošću i jedan od doprinosa njenoj realizaciji.

Zahvaljujemo se MDP – Intercooperation na pomoći koju je u okviru Projekta iz nagrade za najbolje prakse u oblasti transparentnosti pružio Općini Tešanj u njenom daljnjem institucionalnom jačanju, između ostalog i u izradi ove stranice.

Na kraju i napomena: Ova stranica će se dalje izgrađivati i profilirati prije svega prema potrebama i interesima naših građana. Ukoliko u ovoj, prvoj, postavci naših stranica uočite i poneki propust ili grešku, ne zamjerite nam, a mi ćemo je sigurno u hodu ispraviti.
Također su u pripremi i brojni drugi sadržaji koje ćemo prezentirati, nadamo se uskoro, na ovim stranicama.
Najavljujemo i nove e-adrese svih vijećnika Općinskog vijeća i službenika Općine, o čemu vas obavještavamo na ovim stranicama.

Za sve kontakte, primjedbe i sugestije vezane uz ove stranice na raspolaganju vam je naša e-adresa: info@opcina-tesanj.ba

Budite uz nas i sa nama!

Vaš opcina-tesanj.ba tim