Općina certificirana po ISO 9001:2000

zastavama, internet-stranicama, obrascima za poslovno komuniciranje i drugim dokumentima u cijelosti promovirati našu uspješnost. Prva promocija certifikata i certifikacijskog znaka izvršena je na Press-konferenciji Općinskog načelnika i njegovih saradnika u petak, 30. januara 2004. godine, u 11 sati novinarima “Jutarnjeg lista”, NTV “Amna”, te Radio-Tešnja i Antena-Radija. Na Press-konferenciji kratko su se obratili i na pitanja novinara odgovarali Općinski načelnik Sejdo Plančić i predstavnik rukovodstva za upravljanje kvalitetom Općine Tešanj Elmir Srkalović, inače rukovodilac Službe za prostorno uređenje, razvoj i inspekcijske poslove Općine Tešanj. Press-konferenciju vodio je Ferid Mustafić, pomoćnik Općinskog načelnika za informatiku i informisanje.

Objavljeno u ISO