Održana 10. sjednica Općinskog vijeća Tešanj

saglasnosti na dodjelu koncesije za korištenje vode određenih balneoloških svojstava na lokaciji „Logobare“ općina Tešanj;
5.Informacija o problemima u MZ Karadaglije;
6.Prijedlog Odluke o davanju na korištenje nekretnine MZ Karadaglije;
7.Prijedlog Odluke o gubitku statusa javnog dobra u opštoj upotrebi i davanje na korištenje zemljišta MZ Piljužići;
8.Prijedlog Rješenja o imenovanju radne grupe za rješavanje pitanja razgraničenja općina
Tešanj i Usora;
9.Prijedlog Rješenja za dodjelu „Farex“ d.o.o. Tešanj zemljišta u Jelahu;
10.Prijedlog Rješenja za dodjelu „Farex“ d.o.o. Tešanj zemljišta u Bukvi;
11.Prijedlog Zaključka po ponudi Šahović Sadeta iz Doboja;
12.Prijedlog Zaključka po ponudi Imširpašić Murisa iz Doboja;
13.Prijedlog Zaključka po ponudi Kotorić Ismeta iz Čifluka.
Dnevni red je proširen sa četiri tačke: na prijedlog vijećnika Munevere Alić – Pretres po vijećničkom pitanju, asfaltiranje puta u MZ Šije, na prijedlog predsjedavajućeg Vijeća – Prijedlog odluke o usvajanju Izvještaja o procjeni štete prouzrokovane poplavom i Prijedlog odluke o izmjenama i dopunama Odluke o osnivanju JU Muzej, i na prijedlog Kluba vijećnika Stranke za BiH – Problematika rada u mjesnim zajednicama Kalošević i Šije.
Vijeće je odlučilo da se o 14. tečki dnevnog reda – Pretres po vijećničkom pitanju izjasni na narednoj sjednici. Ostale tačke dnevnog reda su usvojene. Vijeće je završilo sa radom u 18,00 sati.