Obilježena 30. godišnjica formiranja 207/377. Viteške brdske brigade POUSORSKA LJUTA

Povodom obilježavanja 30. godišnjice formiranja 207/377. Viteške brdske brigade POUSORSKA LJUTA Armije Republike Bosne i Hercegovine, Općinski načelnik Suad Huskić organizovao je prijem pripadnika ove brigade i zvanica izvan općine Tešanj.

Nakon prijema, položeno je cvijeće na Centralno spomen obilježju šehidima i poginulim borcima u Tešnju, a nakon toga je održana svečana akademija i promocija Monografije Pousorski ljuti vitezovi. Isti dan, dodijeljene su i nagrade za najbolji literarni rad učenicima škola sa područja općine Tešanj.

Općinski načelnik imenovao je Organizacioni odbor koji je radio na pripremi  Programa obilježavanja 207/377. Viteške brdske brigade POUSORSKA LJUTA, a koji je realizovan nizom događaja tokom proteklog vikenda.