Obavještenje Općinske izborne komisije

spisku i zatražiti ispravku istih, ako je to potrebno.
Privremeni birački spiskovi za Općinske izbore 2004. godine javno su izloženi u slijedećim mjesnim zajednicama:

Dom kulture – Bukva, za naseljena mjesta: Bukva, Čifluk i Logobare;

Dom kulture – Jelah, za naseljena mjesta: Jelah, Jelah Polje, Mračaj, Potočani i Jevadžije;

Dom kulture – Bobare, za naseljena mjesta: Bobare, Drinčići, Blaževci, Vrela (Ercezi);

Dom kulture – Kalošević, za naseljena mjesta: Kalošević, Putešić i Vrela Donja;

Dom kulture – Ljetinić, za naseljena mjesta: Ljetinić, Rosulje, Tešanjka i Žabljak;

Dom kulture – Vukovo, za naseljena mjesta: Vukovo i Cerovac;

Dom kulture – Raduša, za naseljena mjesta: Raduša Gornja i Raduša Srednja;

Dom kulture – Karadaglije, za naseljena mjesta: Karadaglije i Koprivci;

Dom kulture – Kraševo, za naseljeno mjesto Kraševo;

Dom kulture – Mrkotić, za naseljeno mjesto Mrkotić;

Dom kulture – Oraš Planje, za naseljeno mjesto Oraš Planje;

Dom kulture – Piljužići, za naseljeno mjesto Piljužići;

Dom kulture – Trepče, za naseljeno mjesto Trepče;

Dom kulture – Lepenica, za naseljeno mjesto Lepenica;

Dom kulture – Džemilić Planje, za naseljeno mjesto Džemilić Planje;

Osnovna škola – Dolac, za naseljena mjesta Dolac i Kotlanice;

Dom kulture – Jablanica, za naseljena mjesta: Jablanica, Čaglići i Ripna;

Dom Kulture – Medakovo, za naseljeno mjesto Medakovo;

Dom kulture – Novo Selo, za naseljeno mjesto Novo Selo;

Dom Kulture – Miljanovci, za naseljena mjesta Miljanovci i Lončari;

Dom Kulture – Miljanovci Novi, za naseljeno mjesto Miljanovci Novi;

Dom Kulture – Donje Šije za naseljeno mjesto Donje Šije;

Osnovna škola – Dobropolje, za naseljena mjesta Dobropolje i Mekiš;

Osnovna škola – Gornje Šije, za naseljeno mjesto Gornje Šije;

Prostorije MZ Tešanj – za naseljena mjesta: Tešanj Čaršija, Simetrale, Ošljak, Hrvatinovići, Tugovići, Krndija i Avdipašin kvart.

Privremeni birački spiskovi za izbjegla i raseljena lica sa boravištem na području općine Tešanj koji budu glasali za Općinske izbore u oktobru 2004. godine u odsustvu za općinu iz 1991. godine nalaze se u prostorijama Mjesne zajednice Tešanj.

Privremeni birački spiskovi javno su izloženi na naprijed navedenim lokacijama u periodu od 05. maja do 04. juna 2004. godine, svakim danom, osim subote i nedjelje, u vremenu od 08,00 do 16,00 sati.

Birači koji su se registrovali, a čija imena nisu na biračkom spisku ili postoje druge greške (pogrešno upisano ime, datum i godina rođenja, nedostaje JMBG i sl.), trebaju se odmah javiti u Centar za registraciju birača koji se nalazi u Matičnom uredu, u zgradi Općine Tešanj.

Svi građani, političke stranke ili koalicije mogu u navedenom periodu izvršiti uvid u Privremene biračke spiskove, uložiti žalbu na sadržaj biračkog spiska ili uputiti prigovor na pojedinačnu registraciju Općinskoj izbornoj komisiji Tešanj.