Obavijest za privredna društva

Obavještavaju se privredna društva na području općine Tešanj da je objavljen Javni poziv za podnošenje zahtjeva za odobravanje kredita namjenjenih poslovnim aktivnostima privrednih društava na području Zeničko-dobojskog kantona.

Investiciono komenrcijalna banka d.d. Zenica je preuzela obaveze koje se odnose na odobravanje kredita, u skladu sa pravilima i procedurama Banke.

Biznis servis centar Zeničko-dobojskog kantona će zaprimati obrađene zahtjeve za kredite od strane Banke, razmatrati ih prema svojim kiterijima utvrđenim aktima BSC-a te redovno obavještavati Banku o odluci o davanju saglasnosti za dodjelu kredita.

Korisnik kreditne linije može postati privredno društvo koje se bavi proizvodnom djelatnošću.

Sve informacije o uslovima i načinu odobravanja kredita možete pogledati na web stranici Ministarstva za privredu Zeničko-dobojskog kantona: www.zdk.ba

POMOĆNIK OPĆINSKOG NAČELNIKA

Hamzalija Hojkurić,dipl.ecc.