Međunarodni sajam privrede Tešanj 2018

U Tešnju je održana press konferencija Udruženja/Udruge privrednika Biznis centar Jelah-Tešanj, na kojoj je zvanično najavljen 14. međunarodni sajam privrede Tešanj 2018.

Sajam će ove godine biti održan od 10. do 13. maja, a očekuje se više od 200 izlagača iz naše zemlje i inozemstva. U toku je uređenje 5.000 kvadratnih metara zatvorenog i više od 10.000 kvadratnih metara otvorenog sajamskog prostora. Lokacija održavanja bit će DC Kraševo/ Tešanj

Na press konferenciji su govorili Senad Brka, predsjednik Udruženja privrednika, Općinski načelnik Suad Huskić i Marko Šantić, potpredsjednik Privredne komore FBiH.

Partneri Sajma i ove godine su Privredna komora FBiH i Općina Tešanj. Zemlja partner je Italija, a generalni pokrovitelj predsjedavajući Vijeća ministara BiH Denis Zvizdić.