Konkurs za dodjelu stipendija studentima – braniocima i članovima njihovih porodica za studijsku 2019/2020 godinu

Obavještavaju se studenti, djeca pripadnika boračkih populacija sa područja općine Tešanj, da je Ministarstvo za boračka pitanja Zeničko–Dobojskog kantona dana 11.11.2019. godine u dnevnom listu “Dnevni avaz” i “Naša riječ” objavilo konkurs za dodjelu stipendija studentima – braniocima i članovima njihovih porodica za studijsku 2019/2020 godinu. Konkurs za dodjelu stipendija ostaje otvoren 20 dana od dana objavljivanja istog. Tekst Konkursa postavljen je na oglasnoj ploči općine Tešanj te dostavljen boračkim udruženjima.

Sve informacije vezane za Konkurs mogu se dobiti u Službi za boračko invalidsku zaštitu i opću upravu općine Tešanj, kancelarija br: 2, šalter sala općine ili na telefon broj 032/650-022 lokal 113“.

Prilozi:

1. Izjava o ukupnim prihodima domaćinstva

2. Izjava o nekorištenju druge stipendije

3. Obrazac