Javnu raspravu na Prednacrt Odluke o provođenju Regulacionog plana Poslovna zona Glinište

zona Glinište.
Javna rasprava trajat će 15 dana, odnosno od 04.03.2009.godine do 19.03.2009. godine.

Obavještavaju se građani da uvid u predložena rješenja urađena od nosioca izrade Plana – Urbanistički zavod Republike Srpske Banja Luka (grafički prikaz plana) mogu izvršiti u prizemlju na oglasnoj ploči kao i na drugom spratu (između kancelarija broj 37 i 38) u zgradi općine Tešanj, svakim danom (izuzev nedjelje) od 08-16h.
Neposredne primjedbe i sugestije zainteresovani će moći nosiocu izrade uputiti dana 09.03.2009.godine (ponedeljak) u 13 sati, u sali Općinskog vijeća Tešanj.

Primjedbe na Prednacrt Plana mogu se dostavljati u pismenom obliku ili putem Službe za prostorno uređenje, razvoj i inspekcijske poslove Općine Tešanj. Nosioc priprema Izmjene plana – Služba za prostorno uređenje, razvoj i inspekcijske poslove općine Tešanj će sa nosiocem Izrade plana sumirati dostavljene primjedbe i prijedloge u roku od 15 dana i dostaviti Nacrt plana Vijeću općine Tešanj na usvajanje uz obrazloženje, kao i sve druge prijedloge i mišljenja koji nisu mogli biti usvojeni.

OPĆINSKI NAČELNIK
Fuad Šišić, dipl. ing. maš.