Javni poziv za dostavljanje ponuda za zakup poslovnog prostora

ulici i na Trgu Ferhad-bega, da je pristupačan i vizualno uočljiv za prolaznike. Prostor treba da ima minimalno 20 m2 korisne površine, te da ima obezbijeđene sanitarne uslove (postojanje mokrog čvora). Poželjno je da se prostor zagrijava centralnim grijanjem.

Period važenja ponude
Period na koji će se zaključivati ugovor o najmu je dvije godine od momenta potpisivanja ugovora koji je planiran najkasnije u februaru 2007. godine

Cijena
Ponuđena cijena treba da uključuje sve troškove najma, uključivo i PDV, dok će korisnik prostora vršiti plaćanje komunalija. Prilikom davanja ponude treba uvažavati dužinu ugovornog roka. Osim toga moguće je da se dio troškova zakupnine plati i kroz uređenje prostora, o čemu će se međusobno dogovoriti ugovorne strane.

Kriteriji za odabir
Kriteriji koji će se koristiti za odabir najprihvatljivije ponude su:
1. lokacija poslovnog prostora što uključuje njegovu pristupačnost, te adekvatnost prostora za otvaranje Ureda turističke zajednice
2. ponuđena cijena zakupnine
3. uređenost prostora (mokri čvor, instalacije…)
4. mogućnost prilagodbe prostora za namijenjenu djelatnost
5. druge pogodnosti koje ponudi zakupodavac

Trajanje konkursa
Konkurs ostaje otvoren do 27. decembra 2006. godine. Sve ponude slati na adresu Služba za opću upravu i društvene djelatnosti, Općina Tešanj, Trg Alije Izetbegovića 11, 74260 Tešanj. Ponude je potrebno dostavljati u zatvorenoj koverti sa naznakom NE OTVARAJ – PONUDA ZA ZAKUP POSLOVNOG PROSTORA.

Komisija za odabir ponuda će nakon otvaranja ponuda izvršiti obilazak lokacije i direktno se uvjeriti u ponuđene uslove.

S.H.

OPĆINSKI NAČELNIK