Ministarstvo za boračka pitanja ZDK u Dnevnom listu Oslobođenje i Nezavisnim novinama Naša riječ 20. marta 2018. godine objavilo je Oglas o mogućnosti podnošenja zahtjeva za ostvarivanje prava na pomoć/dodjelu novčanih sredstava braniocima i članovima njihovih porodica u svrhu rješavanja stambenog pitanja.

Prijave na Oglas su u periodu od 20.03.2018. godine (utorak) do 18.04.2018. godine kada je i posljednji dan za prijem zahtjeva, odnosno zvanično zaključivanje Oglasa.

Oglas možete pogledati OVDJE, a postavljen je i na oglasnoj ploči Općine Tešanj, te oglasnim pločama boračkih udruženja.

Sve informacije vezane za Oglas mogu se dobiti u Službi za boračko-invalidsku zaštitu i opću upravu Općine Tešanj, kancelarija br: 2, šalter sala Općine ili na telefon broj 032/650-022 lokal 119.

POMOĆNIK OPĆINSKOG NAČELNIKA

Sabahudin Omerbašić, profesor