Javna rasprava o Odluci o privremenom korištenju zemljišta državne svojine

/>

II Pozivaju se svi građani Općine Tešanj, svi politički subjekti, javne ustanove i udruženja građana da uzmu aktivno učešće u javnoj raspravi i svoje primjedbe, prijedloge i sugestije dostave u pismenoj formi najkasnije do 09.02.2006. godine.

III Uvid u Nacrt Odluke o privremenom korištenju zemljišta državne svojine možete izvršiti na Oglasnoj ploči Općine Tešanj, web stranici Općine Tešanj (http://www.opcina-tesanj.ba/stream/servis/index.php?pid=93), u Službi za geodetske, imovinsko-pravne poslove i katastar Općine Tešanj, kancelarija broj 1.
Sve informacije možete dobiti i putem telefona broj 032 650-022, lokal 140, kod Službe za geodetske, imovinsko-pravne poslove i katastar.

IV Sve primjedbe, prijedloge i sugestije na Nacrt Odluke o privremenom korištenju zemljišta državne svojine možete dostaviti na adresu: Općina Tešanj, Trg Alije Izetbegovića broj 11, sa naznakom Primjedbe, prijedlozi i sugestije na Nacrt Odluke o privremenom korištenju zemljišta državne svojine.

S poštovanjem.

OPĆINSKI NAČELNIK