JAVNA RASPRAVA na Nacrt regulacionog plana “Musala” Tešanj II

08-16h. Neposredne primjedbe i sugestije zainteresovani će moći Nosiocu izrade uputiti dana 10.06.2008. godine (utorak)u 16 i 30 sati, u Općini Tešanj, u sali općinskog vijeća.
Naime, 10.06.2008. godine predstavnici Nosioca izrade – Urbanistički zavod RS Banja Luka će nacrt Plana prezentirati članovima Stručnog savjeta za izradu regulacionog plana “Musala” Tešanj II i zainteresovanim građanima.
Primjedbe na Nacrt Plana mogu se dostavljati u pismenom obliku ili putem Službe za prostorno uređenje, razvoj i inspekcijske poslove Općine Tešanj. Nosioc izrade Plana će, u roku od 15 dana, uz dostavljeni Prijedlog Plana općinskom vijeću na usvajanje, dostaviti prijedloge i mišljenja pristigla u toku javne rasprave na Nacrt regulacionog plana “Musala” Tešanj II koji nisu mogli biti usvojeni.