Ferid Mustafić među najboljim službenicima u Bosni i Hercegovini

Tešanj i Vera Macura iz Lukavice, a trećeplasirane Uma Isić iz Maglaja i Ivanka Arapović iz Posušja.
Veoma zapaženu multimedijalnu prezentaciju naše Općine i kandidata za najboljeg službenika za sve prisutne na ovoj svečanosti upriličio je Suad Huskić, rukovodilac Službe za opću upravu i društvene djelatnosti.
Inače, kako je istakao Ljubiša Marković, predsjednik Komisije, kandidati koji su ušli u uži izbor istakli su se u svom radu, rezultatima i kvalitetom u kontinuitetu rada u lokalnim administracijama. Također su doprinijeli organizacijskom i materijalnom razvoju i jačanju svojih općina, te njihovom promoviranju i saradnji s nevladinim organizacijama.
Kako je istaknuto na svečanosti, kampanja izbora pokrenuta je s ciljem da se promoviraju primjeri pozitivne lične prakse i poboljša efikasnost rada.
Kandidatu naše Općine Feridu Mustafiću stigle su brojne čestitke za ovaj značajan uspjeh, a među prvima čestitku mu je uputio Općinski načelnik Adem Huskić u kojoj se, između ostalog, kaže: Čestitam na izvanrednom uspjehu. Ipak, biti u nekom izboru među prvima u BiH nije mala stvar…
U svojim čestitkama Općini i gosp. Mustafiću Fuad Šišić, prvi poslijeratni Općinski načelnik, ističe: Iskreno me raduje ovaj uspjeh, baš kao i činjenica da se Tešanj u javnosti ponovo afirmativno predstavlja.