Čestitka u povodu 25. oktobra – Dana penzionera

U povodu 25. oktobra – Dana penzionera upućujem iskrene čestitke penzionerima općine Tešanj sa željom za dobro zdravlje i mirne penzionerske godine života.

Država Bosna i Hercegovina nema kapacitet unutarnjeg ustavnog ustrojstva koji bi joj omogućio brži razvoj i više brige za svoje građane kojima je briga od strane Države potrebna, a među njima je svakako i veliki broj penzionera.

Općina Tešanj ostvaruje uspješnu saradnju sa Udruženjem penzionera u Tešnju kako bi pomogli onima koji su najpotrebniji, i Općina Tešanj će to činiti i ubuduće.

Iako su okolnosti u kojima svi zajedno živimo neizvjesne i promjenjive, naša nada u bolje dane za naše građane, prije svega i za penzionera, neće prestati i činimo sve što možemo da ojačamo lokalnu ekonomiju kako bi vaša djeca i unuci mogli doći do radnih mjesta.

Još jednom čestitam penzionerima 25. oktobar  – Dan penzionera!

OPĆINSKI NAČELNIK

Fuad Šišić, dipl.ing.maš.