Čestitka povodom 15. aprila – Dana Armije Republike Bosne i Hercegovine

Podsjećanje na 15. april – Dan Armije Republike Bosne i Hercegovine je podsjećanje na odbranu Bosne i Hercegovine, njen historijski kontinuitet i njene vrijednosti. To je podsjećanje na snagu institucija i naroda, koji su bili i ostali garant opstanka Bosne i Hercegovine.

Povodom 15. aprila – Dana Armije Republike Bosne i Hercegovine upućujemo iskrene čestitke svim građanima, a posebno pripadnicima Armije RBiH, članovima šehidskih porodica i porodica poginulih boraca, ratnim vojnim invalidima, te dobitnicima najviših priznanja. Čestitke upućujemo i svima koji su bili podrška Armiji RBiH, “herojima u bijelom”, policiji, namjenskoj industriji, ali i majkama, suprugama, sestrama…

 

PREDSJEDAVAJUĆI OPĆINSKOG VIJEĆA

Amir Kurtić, dipl. ing. elteh.

OPĆINSKI NAČELNIK

Mr.sc. Suad Huskić