Asfaltiranje saobraćajnice u Ljetiniću

Općinski načelnik Suad Huskić u društvu privrednika posjetio je danas gradilište u Ljetiniću gdje su u toku završni radovi na asfaltiranju saobraćajnice. Radi se o zajedničkom projektu Općine Tešanj i privrednika koji posluju na tom području.

“Prošle godine Općine Tešanj i privrednici su krenuli u realizaciju ovog projekta, ali saobraćajnica nije ranije asfaltirana zbog vremenskih uslova. Općina Tešanj pokrenula je proceduru za donošenje potrebnih dokumenata kako bi se formirala Poslovna zona Ljetinić, budući da ovdje već posluju firme koje upošljavaju više od 200 radnika”, rekao je Općinski načelnik Suad Huskić.

Ukupna vrijednost saobraćajnice je 150 000 KM, a izvođač radova je firma Dobojputevi d.d. Doboj Jug.