Odluka o zagrijavanju Tešnja

Općinsko vijeće Tešanj na svojoj 36. sjednici, održanoj 31.01.2012. godine, razmatrajući Nacrt Odluke o zagrijavanju Tešnja daljinskim grijanjem i Uslovima za isporuku i preuzimanje toplotne energije, usvojio je zaključak kojim se prihvata Nacrt Odluke i upućuje na javnu raspravu.

Obavještavamo Vas da javna rasprava traje do 06. marta 2012. godine do kada možete dostaviti Vaše primjedbe u pisanom formi, ili ih iznijeti u usmenoj javnoj raspravi koja će biti održana dana 06. (utorak) marta 2012. godine u 14,00 sati u sali Općinskog vijeća Tešanj. Molimo da se pripremite za ovu raspravu kako biste dali svoj doprinos i time učestvovali u donošenju što kvalitetnije Odluke.

Nacrt Odluke o zagrijavanju Tešnja daljinskim grijanjem i Uslovima za isporuku i preuzimanje toplotne energije možete pogledati na:

odluka_zagrijavanje.pdf