Održana svečana dodjela priznanja najuspješnijim firmama iz Tešnja

prezentacija i obraćanje Načelnika. Zahvalnice su dodjeljene donatorima, koji su svojim sredstvima pomogli na uređenju grada a to su:HIFA D.O.O, HIFA-OLI D.O.O, HIFA PETROL D.O.O VOGOŠĆA, MANN+HUMMEL BA, , MADI D.O.O, ELEZ, ALFA I OMEGA i VAKUFSKA BANKA-FILIJALA TEŠANJ. Ovoj manifestaciji su prisustvovali Općinski načelnik Fuad Šišić, Predsjedavajući Vijeća Vedran Kaser, predstavnici firmi te mnogobrojni gosti. U svom obraćanju i prezentaciji Općinski načelnik kazao je da je ovo veliki uspjeh naših firmi i uputio iskrene čestitke uposlenicima, te se nada da će i iduće godine biti na spisku najboljih i da će svojim donacijama učiniti grad ljepšim. Prisutnima se obratio direktor i vlasnik firme HIFA-OIL D.O.O Izudin Ahmetlić rekavši da je uspjeh imati šest firmi među stotinu najboljih i da su ljudi prepoznali velike, te poželio puno uspjeha i da će nas iduće godine biti više. Predsjedavajući Općinskog vijeća Vedran Kaser dao je svoju punu podršku donatorima i rekao da će i Općinsko vijeće takođe podržati ovakve i slične projekte.