Posjeta firmama AS i IGM Usora Jelah

Sastanak sa direktorom firme IGM Usora Jelah AS posjeduje osam maloprodajnih objekata, dva diskonta, skladište i vlastiti vozni park. U toku je priprema za certifikaciju – ISO 9001:2000 i HACCP. Inače, AS je, prema rezultatima Poslovnih novina među sto najuspješnijih firmi u Bosni i Hercegovini.
Direktor firme IGM Usora Jelah, Ahmet Dizdarević zahvalio je Općinskom načelniku i saradnicima na posjeti i upoznao da firma u narednom periodu ima nekoliko zacrtanih ciljeva a to su: pokrenuti proizvodnju iverice, proizvodnju kamene vune i proizvodnju crijepa. Inače, firma IGM Usora je u sastavu grupacije Dukat u čijem sastavu su i firme MAY i DU.
Općinski načelnik Fuad Šišić zahvalio se direktorima i čestitao na postignutom uspjehu. Obećao je podršku i u narednom periodu.