Potpisani novi Ugovori o sanaciji i asfaltiranju makadamskih puteva na području općine Tešanj

Vrijednost sanacije i asfaltiranja ovih puteva je skoro 189 hiljada maraka, a finansijeri su Općina Tešanj i građani.
Potpisani su i Ugovori za sanaciju i asfaltiranje puteva: put Kazanac MZ Raduša, put Roše u Tešnju, put za Ibrahimkadiće MZ Medakovo, put Hajdići MZ Trepče, put Karadaglije MZ Karadaglije, put Kruške – Alići MZ Novi Miljanovci. Ugovore su potpisali Ministar za prostorno uređenje, saobraćaj i komunikacije i zaštitu okoline ZDK Nermin Mandra, Općinski načelnik Adem Huskić, te direktori firmi Rial šped Rifet Jahić, Geo put Smajo Hajdić i AB trans Almir Brka.Vrijednost ovih ugovora je skoro 239 hiljada maraka, a finansijeri su Zeničko – Dobojski kanton, Općina Tešanj i građani.
Početak radova se očekuje ovih dana, a završetak je planiran do kraja godine.