Realizacija Liste kapitalnih projekata za 2024. godinu, faza II

Nakon provedene procedure javne nabavke, u Općini Tešanj su potpisani ugovori za Realizaciju Liste kapitalnih projekata za 2024. godinu, faza II.

Ugovore su potpisali Općinski načelnik Suad Huskić i predstavnici izvođača – firmi Geo put d.o.o. Maglaj (za projekte: Asfaltiranje puta Rahići-džamija u MZ Džemilić Planje, Asfaltiranje puta Orah-Batalići u MZ Džemilić Planje, Sanacija trotoara Tepe u MZ Tešanj, Asfaltiranje puta Meše Selimovića u MZ Tešanj), Dobojputevi d.d. Doboj Jug (Sanacija Sportskog poligona Kraševo), Nedjing d.o.o. Tešanj ( Izgradnja objekta Dom Jevadžije) i ELEZ CONSTRUCTION d.o.o. Tešanj (Rekonstrukcija i restauracija platoa iznad Kazamata na Starom gradu – Gradina Tešanj).

Ukupna vrijednost potpisanih ugovora je 222.062,82 KM.