Sajam zapošljavanja mladih

Sajam zapošljavanja mladih Tešanj je projekat definisan Strategijom razvoja općine Tešanj 2018-2022.godina, a realizuje se u sklopu programa Kreiranje preduslova i poticajnih mjera za zapošljavanje mladih. Sajam zapošljavanja mladih predstavlja jedinstvenu priliku za stvaranje uslova direktnog kontakta nezaposlenih lica i poslodavaca te stvaranje prilika za međusobno upoznavanje, razgovor, razmjenu podataka pomenutih aktera, a sve u svrhu selekcije i zapošljavanje najboljih kandidata. Ovo je prvi Sajam ovakvog tipa koji se organizuje na području općine Tešanj, i prilika je za nezaposlene da na jednom mjestu sagledaju mogućnosti za zaposlenje.
U skladu sa nevedenim, Općina Tešanj i TRA d.o.o – Agencija za razvoj općine Tešanj pozivaju nezaposlena lica sa područja općine Tešanj i regije da posjete Sajam zapošljavanja mladih Tešanj, koji će održati u petak, 09.11.2018. godine u JU Sportsko-rekreativnom centru, Patriotske lige bb 74260 Tešanj, u terminu od 09:00 do 15:00 sati.