Besplatna obuka za software programere

Povodom promocije IT trening projekta pod nazivom „BILD IT-Razvoj IT stručnjaka u regiji Doboj-Tešanj-Gračanica“, putem kojeg mladi ljudi imaju mogućnost usvojiti znanja i vještine potrebne za dobivanje posla u sektoru informacionih tehnologija u BiH, NVO BILD organizuje informativni sastanak za sve zainteresovane građane Tešnja, starosti od 20 do 35 godina koji žele da pohađaju ovu obuku.

Informativni sastanak će se održati 2. februara 2016 godine, u zgradi Općine Tešanj, sa početkom u11:00 sati. Na sastanku se možete informisati o obuci i uslovima pohađanja iste.

Obuka je besplatna za sve osobe sa područja općine Tešanj.

Za više informacija o projektu i načinu prijave za pohađanje obuke, posjetite web stranicu projekta www.mozemo.ba

Za sva dodatna pitanja pišite na e-mail: cbragdon@bildbosnia.org ili kontaktirajte na broj telefona: 066/914-747.