BILD IT – Razvoj IT stručnjaka

Povodom promocijeIT trening projekta pod nazivom „BILD IT – Razvoj IT stručnjaka u regiji Doboj-Tešanj-Gračanica“, putem kojeg mladi ljudi imaju mogućnost usvojiti znanja i vještine potrebne za dobivanje posla u sektoru informacionih tehnologija u BiH, NVO BILD je organizovala informativni sastanak za sve zainteresovane građane Tešnja, starosti od 20 do 35 godina koji žele da pohađaju ovu obuku.

Obuka je besplatna za sve osobe sa područja općine Tešanj.

Informativni sastanak se održao 02.02.2016 godine, uzgradi Općine Tešanj, sa početkom u11:00 sati. Imali smo jako dobar odaziv ljudi koji su zainteresovan za pohađanje ove obuke. 68 učesnika se odazvalo pozivu na sastanak na kojem su se mogli informisati o svim detaljima obuke i načinu i uslovima pohađanja.

Zahvaljujemo se svim ljudima koji su došli na sastanak, kao i općini Tešanj i njenim predstavnicima na njihovoj velikoj podršci i pomoći prilikom realizovanja ovog projekta.

Christopher Bragdon

BILD , Izvršni direktor